glowna co to jest kontakt
Partnerzy > SGS

SGS

Światowy lider w dziedzinie kontroli, weryfikacji, badań i certyfikacji, zrzeszający międzynarodowych ekspertów tych dziedzin, działający na rynku od 1878 r. Niezależnie od lokacji i branży Klienta, zapewnia specjalistyczną pomoc w zakresie usprawnienia zarządzania biznesem i osiągnięciu zamierzonych celów, przy eliminacji ryzyka niepowodzenia. Współpraca z SGS daje szansę na wypracowanie zrównoważonego modelu działania, przynoszącego większą wydajność, usprawnienie procesów biznesowych i sukces.

Kontrola

     Działania skupione na kontroli weryfikacji zadań zgłoszonych przez klienta, wykonane rzetelnie, dokładnie i skutecznie. Wysoka jakość i staranność pracy SGS daje gwarancję na dobre przygotowanie Klienta w kwestii wymagań prawnych na różnych rynkach regionalnych.

Badanie

     Badania laboratoryjne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowany Zespół Specjalistów, którzy dbają o to, by badany produkt Klienta spełnił wszystkie wymagane normy jakości i z powodzeniem wszedł na rynek. Ich praca znacznie przyspiesza proces wprowadzenia produktu na rynek, przy uwzględnieniu zasad bezpieczeństwa i higieny oraz wydajności wg obowiązujących standardów.

Certyfikacja

     SGS udowadnia, że badany produkt, usługa, proces czy system Klienta, spełnia krajowe i międzynarodowe normy i standardy. Uzyskany certyfikat jakości to gwarancja wysokiego standardu, zaufania i nowoczesności.

Wysoka jakość pracy

     Powodzenie Klienta oznacza sukces SGS. Dlatego firma dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Klientów i zaoferować usługę na najwyższym poziomie, zgodną z aktualnymi potrzebami. SGS stawia na rozwiązania długoterminowe, odrzucając doraźne rozwiązania, niosące ryzyko niepowodzeń w przyszłości. Budowanie trwałej i efektywnej relacji z Klientem, a następnie wprowadzenie go na drogę do sukcesu, przynosi firmie od wielu lat zasłużone uznanie.