glowna co to jest kontakt
Szkolenia > Zakwaterowanie

Hotel Witomino

Hotel Witomino to obiekt położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy morzem, lasem i centrum Gdyni. Jest to mały, przytulny hotel o doskonałej lokalizacji.

Lokalizacja Hotelu Witomino daje możliwość korzystania w pełni z walorów przyrody takich jak morze, las oraz wszystkich atrakcji wielkomiejskich.
To doskonałe miejsce do odpoczynku i rekreacji blisko natury (5 km od morza, tuż przy ścianie lasu), zaledwie 10 km od kultowego miejsca wypoczynku - Sopotu, 20 km od przepięknego miasta z bogatą historią i tradycją - Gdańska, 5 km od centrum Gdyni - stolicy żeglarstwa, jazzu i filmu polskiego.
Pokoje wyposażone są w:
  • TV-SAT
  • Radio
  • Mini Bar
  • Łazienkę z pełnym wyposażeniem
  • Telefon oraz możliwość podłączenia do Internetu

W Hotelu jest również dobrze zaopatrzony Bar oraz monitorowany parking.
Ceny noclegów
pokójcena
1 osobowy170 zł
2 osobowy200 zł

WYBIERZ SZKOLENIE

Teraz atrakcja! Hotel zaprasza do skorzystania z CHATY SOLNEJ! Chata Solna to miejsce o niepowtarzalnym, nastrojowym wnętrzu i morskim mikroklimacie, które mają zbawienne oddziaływanie na ciało i psychikę. Lecznicze oddziaływanie soli jest znane od setek lat.
Sól naturalna zawiera wszystkie mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu morskiego, który wspaniale wpływa na nasze zdrowie a co za tym idzie na samopoczucie i szczęście. W cenę wliczone jest śniadanie w formie stołu szwedzkiego.


WYBIERZ SZKOLENIE

Na czym polega zamówienie hotelu? Wystarczy, że poświęcisz chwilę i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie zaznaczając odpowiednią opcję hotelu. My niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą by poinformować Cię o dostępnych terminach szkolenia oraz warunkach zakwaterowania.